Слідуючи світовим тенденціям дизайну інтер'єру ванних кімнат, ми представляємо Вам електричну рушникосушарку в білій обробці з поворотними кронштейнами на 180 градусів. Ідеальне дизайнерське рішення для клієнтів, закоханих у мінімалістичні кольори та лаконічні форми металу.
Електрична рушникосушарка має всередині гнучкий сухий нагрівальний кабель. Жодних додаткових рідин йому не потрібно, варто тільки підключити електрику і він працює! Нагрійте до максимальної температури протягом кількох хвилин. Це надзвичайно зручно, якщо Ви хочете швидко висушити білизну або нагріти рушник для комфортного загортання після виходу з ванни.
Ступінь пиловологозахисту IP44 робить її абсолютно безпечним електричним виробом, тому її можна встановити у вологих приміщеннях, таких як ванна кімната. Може використовуватися як сушіння текстильних виробів, так часткового обігріву приміщення.
Верхня межа температури становить 65°, що робить ці пристрої повністю безпечними для дітей та домашніх тварин, адже вони не завдадуть жодної шкоди при випадковому контакті з ними.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elna |
| Страна производитель | Украина |
| Тип полотенцесушителя | Электрический |
| Материал полотенцесушителя | Сталь |
| Форма полотенцесушителя | F-образная |
| Мощность | 78 Вт |
| Рабочая температура | 55 град. |
| Количество секций | 3 |
| Возможность поворота секции | Да |
| Угол поворота | 180 град. |
| Цвет | Белый |
| Тип подключения | Нижнее |
| Толщина стенки коллектора | 1.5 мм |
| Вес | 2.8 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Модель | Флюгер |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 770 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Глубина | 75 мм |
| Комплектация | |
| Крепеж | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Углеродистая сталь |
| Электрический | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Поворотный | Да |
- Цена: 3 575 ₴



