Опис - Рушникосушка електрична нержавіюча Navin Fortis 480х800 Sensor права
Перетворіть свою ванну кімнату на оазис з комфортом та розкішшю за допомогою нашої високоякісної рушникосушки Navin Fortis
Рушникосушка нержавіюча Navin Fortis з поличкою вражає своїм витонченим дизайном не залишає байдужим навіть найвимогливіших клієнтів. Вона поєднує в собі простоту, елегантність та практичність. Ідеально вписуються у сучасні тенденції.
Рушникосушка нержавіюча Navin Fortis – це гармонія класичного дизайну з сучасною енергоефективністю. Вона не лише шикарно виглядає, але й допомагає заощадити гроші на електроенергії.
Переваги рушникосушки Navin Fortis з поличкою:
- Сучасний дизайн. Рушникосушка Navin Fortis має стильний та сучасний дизайн, який підійде до будь-якого інтер'єру ванної кімнати.
- Економія електроенергії. Рушникосушка працює з мінімальним споживанням енергії, що допомагає економити на рахунках за електроенергію.
- Надійність і гарантія.
- Сенсорне керування одним дотиком.
Електрична нержавіюча рушникосушка Navin Fortis з поличкою має колектори, виконані з профільної, квадратної труби 30х30 мм, а перемички з круглих трубок 20мм, які рівномірно розподіляють тепло по всій поверхі рушникосушки.
Характеристики:
- Споживана потужність моделі — 155 Вт
- Робоча температура* — до 55°C
- Ступінь захисту — IP44
- Гарантія — 60 міс.
Нова нержавіюча рушникосушка Fortis має цифровий сенсорний терморегулятор з таймером, що дозволяє вам точно налаштовувати температуру та час сушіння за вашими потребами, забезпечуючи ефективну роботу і економію енергії.
Не зволікайте – замовте рушникосушку прямо зараз та насолоджуйтесь теплом та комфортом!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Navin |
| Страна производитель | Украина |
| Тип полотенцесушителя | Электрический |
| Материал полотенцесушителя | Нержавеющая сталь |
| Форма полотенцесушителя | Лесенка |
| Мощность | 155 Вт |
| Рабочая температура | 55 град. |
| Количество секций | 7 |
| Возможность поворота секции | Нет |
| Цвет | Хром |
| Тип подключения | Правый |
| Толщина стенки коллектора | 2 мм |
| Вес | 6.5 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Нержавеющая сталь |
| Модель | Fortis Sensor |
| таймер | так |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 800 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Глубина | 240 мм |
| Межосевое расстояние | 450 мм |
| Комплектация | |
| Крепеж | Да |
- Цена: 7 590 ₴






