Дотримуючись світових тенденцій дизайну інтер'єру ванних кімнат, ми представляємо Вам електричну рушникосушарку у обробці полірований хром з дзеркальним ефектом. Ідеальне дизайнерське рішення для покупців, закоханих у холодні відтінки хрому та лаконічні форми металу. Ідеально дзеркальна поверхня приладу та його приємний оксамитовий хромований відтінок підкреслять розкішну атмосферу ванної кімнати.
Електрична рушникосушарка має всередині гнучкий сухий нагрівальний кабель. Жодних додаткових рідин йому не потрібно, варто тільки підключити електрику і він працює! Нагрійте до максимальної температури протягом кількох хвилин. Це надзвичайно зручно, якщо Ви хочете швидко висушити білизну або нагріти рушник для комфортного загортання після виходу з ванни.
Для зручності користувач може підключити електричний шнур з лівого або правого боку на вибір, залежно від розташування розетки у ванній кімнаті. Для рушникосушарок оснащених димером, ми передбачили приховану невидиму установку, що дозволяє сховати шнур живлення для більш привабливого візуального рішення і безпеки у використанні.
Ступінь пиловологозахисту IP44 робить її абсолютно безпечним електричним виробом, тому її можна встановити у вологих приміщеннях, таких як ванна кімната. Може використовуватися як сушіння текстильних виробів, так часткового обігріву приміщення.
Верхня межа температури становить 65°, що робить ці пристрої повністю безпечними для дітей та домашніх тварин, адже вони не завдадуть жодної шкоди при випадковому контакті з ними.
Електрична рушникосушарка має всередині гнучкий сухий нагрівальний кабель. Жодних додаткових рідин йому не потрібно, варто тільки підключити електрику і він працює! Нагрійте до максимальної температури протягом кількох хвилин. Це надзвичайно зручно, якщо Ви хочете швидко висушити білизну або нагріти рушник для комфортного загортання після виходу з ванни.
Для зручності користувач може підключити електричний шнур з лівого або правого боку на вибір, залежно від розташування розетки у ванній кімнаті. Для рушникосушарок оснащених димером, ми передбачили приховану невидиму установку, що дозволяє сховати шнур живлення для більш привабливого візуального рішення і безпеки у використанні.
Ступінь пиловологозахисту IP44 робить її абсолютно безпечним електричним виробом, тому її можна встановити у вологих приміщеннях, таких як ванна кімната. Може використовуватися як сушіння текстильних виробів, так часткового обігріву приміщення.
Верхня межа температури становить 65°, що робить ці пристрої повністю безпечними для дітей та домашніх тварин, адже вони не завдадуть жодної шкоди при випадковому контакті з ними.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elna |
| Страна производитель | Украина |
| Тип полотенцесушителя | Электрический |
| Материал полотенцесушителя | Нержавеющая сталь |
| Форма полотенцесушителя | Лесенка |
| Мощность | 105 Вт |
| Рабочая температура | 55 град. |
| Количество секций | 8 |
| Возможность поворота секции | Нет |
| Цвет | Хром |
| Тип подключения | Универсальное (слева/справа) |
| Толщина стенки коллектора | 1.5 мм |
| Вес | 4 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Нержавеющая сталь |
| Модель | Ладер |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 810 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Комплектация | |
| Крепеж | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Электрический | Да |
| Правый/Левый | універсальний |
| Терморегулятор | Да |
| Поворотный | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 5 891 ₴



